Громадськість Чернівців об’єднує зусилля для вирішення проблем у галузі ЖКГ

14 жовтня 2010 року у Чернівцях відбулася конференція на тему «Об’єднання зусиль ОСББ міста Чернівці для вирішення проблем у сфері ЖКГ», що була проведена с (БПА) в рамках проекту «Комунальні послуги – послуги для громади» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

У конференції взяли участь керівники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів міста Чернівці, депутати міськради, представники громадських організацій, Конфедерації профспілок недержавного сектору економіки, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Учасники конференції відверто говорили про низку невирішених проблем, як на рівні держави, так і на місцевому рівні, які безпосередньо торкаються громадян – власників житла, зокрема щодо визначення прав власності на нерухомість, земельні ділянки, відносин з підприємствами – надавачами комунальних послуг.

Особливо гостро у виступах учасників конференції звучали питання рівноправних та прозорих правил та процедур встановлення тарифів громаді міста на тепло, воду, інші послуги, підзвітність комунальних підприємств, особливо монополістів.

Конференція прийняла резолюцію, що буде скерована до Чернівецької міської ради, облдержадміністрації та Міністерства ЖКГ України.

Також була висловлена доцільність утворення в Чернівцях осередку Всеукраїнської громадської організації «Спілки власників житла України», яку презентував її співголова та головний редактор газети «Наше житло» Михайло Березовчук.

Інформаційно-консультативна підтримка ОСББ та ЖБК надається на базі офісу Буковинської партнерської агенції за телефонами: 574118, 573034.

* * *

Даний захід проводиться у рамках проекту «Комунальні послуги – послуги для громади», що реалізується громадською спілкою «Буковинська партнерська агенція» в межах програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ). Мета проекту – підвищення прозорості у галузі надання комунальних послуг населенню шляхом активізації діяльності місцевих ОСББ та створення підвалин для демонополізації ринку комунальних послуг.

Думки висвітлені в цьому заході є винятковою відповідальністю громадської спілки «Буковинська партнерська агенція» та не обов’язково відображають точку зору МФВ.

Джерело: Буковинська партнерська агенція

Контактні особи: Лідія Анциперова, Володимир Зав’ялов, телефон: (0372) 574118, 573034.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: