Громадським організаціям Рівненщини виділять мікрогранти на організацію адвокасі-кампаній

Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує конкурс мікрогрантів “Поділи відповідальність на всіх”

Фундація імені князів-благодійників Острозьких оголошує конкурс мікрогрантів “Поділи відповідальність на всіх”. Конкурс підтримує програма  “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою конкурсу є посилення спроможності територіальних громад Рівненщини у представленні своїх прав і інтересів в органах державної влади та місцевого самоврядування шляхом надання не менш ніж 7 мікрогрантів на організацію адвокасі-кампаній.

Підтримку буде надано громадським організаціям, благодійним фондам, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, закладам культури й освіти, ініціативним групам громадян у Рівненській області.

Пріоритети конкурсу:
– екологічно безпечне середовище (вирішення питань несанкціонованих сміттєзвалищ, будівництва шкідливого виробництва, організація місць рекреації, дитячих майданчиків тощо);
– збереження та популяризація культурної й історичної спадщини;
– розвиток зеленого туризму та підтримка малого підприємництва;
– покращення стану та розвиток житлово-комунального господарства;
– посилення туристичного потенціалу регіону в підготовці до Євро-2012.

Консультації громадським організаціям і ініціативним групам громадян щодо конкурсу надають в офісі Фундації Острозьких, через електронну пошту pbofrv@gmail.com (лист із приміткою “Конкурс мікрогрантів”) та телефоном (0362) 22 10 81. Також відбудуться відкриті консультації в містах Дубно, Рівне, Костопіль і Сарни на базі публічних бібліотек. Для участі у відкритих консультаціях слід зареєструвати учасника телефонами (0362) 22 10 81, 067 360 83 34 або електронною поштою, вказавши всі контактні дані.

Під час консультацій усі охочі отримають детальну інформацію про:
– умови конкурсу;
– порядок підготовки проектів;
– пріоритети конкурсу й заходи, які буде профінансовано;
– підготовку бюджету та фінансової звітності.

Термін реалізації проектів – не більше 6 місяців.

Пакет конкурсних документів має містити:
– заповнену проектну заявку;
– бюджет проекту;
– копію свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва платника податку (для громадської організації чи благодійного фонду) або протоколу засідання ініціативної групи, де буде визначено відповідальну особу за реалізацію проекту (керівника проекту).

Учасники конкурсу мають бути готові надати детальний графік реалізації проекту (визначеної форми) та направити 2 представників своїх організацій / ініціативних груп для участі у тренінгу з проектного менеджменту (для переможців конкурсу).

Максимальний розмір мікрогранту – 7 000 грн. Організація чи ініціативна група, що звертається з запитом до Фундації, має забезпечити не менше 30% розміру бюджету (фінансові кошти, волонтерська праця, матеріальні ресурси тощо).

Проект слід подавати українською мовою згідно з аплікаційною формою.

У межах конкурсу не буде профінансовано:
– придбання основних засобів (офісної техніки, автомобілів, будинків, промислового устаткування тощо);
– ремонтних робіт;
– заробітної плати, відряджень і добових;
– політичної діяльності;
– діяльності релігійних інституцій;
– особистого лікування, освіти, відпочинку;
– наукових досліджень і розробок;
– діяльності організації, не пов’язаної з виконанням проекту.

Пропозиції (проекти) з додатками можна особисто принести до офісу Фундації, надіслати поштою у 2-х примірниках (на адресу 33028, м. Рівне, вул. Драгоманова, 11) або на електронну пошту pbofrv@gmail.com не пізніше 25 вересня.

Зверніть увагу!
· Проекти розглядатиме незалежна комісія експертів.
· Під датою подання проектної пропозиції слід розуміти дату її відправлення на поштову адресу Фундації Острозьких (за поштовим штемпелем), а також дату її відправлення на електронну скриньку. Проектні пропозиції, які не було відправлено поштою або на електронну скриньку до 23:59 25 вересня, розглянуто не буде.
· Пропозицій (проектів), отриманих Фундацією, не рецензують і не повертають незалежно від результатів розгляду. При поданні проекту Фундація підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера, який повідомляють керівникові проекту.
· Про результати розгляду проектів (пропозицій) Фундація повідомить учасників конкурсу, призначить переможцям дату підписання договорів і консультацій щодо оформлення бухгалтерських документів і звітності.
· Проекти, що не відповідають наведеним вимогам, розглянуто не буде.
· Заявки, отримані після вказаного терміну, розглянуто не буде.
· Оголошення результатів конкурсу – не пізніше 10 жовтня.

Адвокасі-кампанії – метод і процес впливу на людей, які приймають рішення, та на громадську думку щодо проблемних питань. Вони спрямовані на мобілізацію громадських дій для досягнення змін у суспільстві, в тому числі на проведення законодавчих і політичних реформ для вирішення проблем.

Контакти:
Фундація імені князів-благодійників Острозьких
Віктор Пражмовський, 067 370 52 24
Марина Дорощук, 067 239 54 26    
факс: (0362) 22 10 81

***

Антикризова гуманітарна програма надає підтримку соціальним, культурницьким і гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх і оздоровчих програм для дітей і молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також на збереження селищних культурницьких інституцій, перетворення їх на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: