Громадським активістам Волині не вистачає досвіду

11 квітня в місті Ківерці (Волинська область) відбувся круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”

11 квітня в місті Ківерці (Волинська область) відбувся круглий стіл “Підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства та впливу громадськості на вирішення актуальних проблем місцевого розвитку”. Захід організувала молодіжна організація “Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив” в межах проекту “Покращуємо соціальні послуги у віддалених районах через підвищення ефективності діяльності інститутів громадянського суспільства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники обговорення дійшли висновку, що ефективність і продуктивність інститутів громадянського суспільства залежить від їхньої активності та спільних зусиль.

Делегати від місцевих організацій зазначили, що їм не вистачає компетенції для самостійної конструктивної діяльності на базі власних ресурсів, тому співпраця з досвідченішими колегами була б для них значущою підтримкою та хорошою школою для майбутньої роботи.

Головний спеціаліст управління у справах сім’ї, молоді та спорту обладміністрації Вікторія Демчук навела приклади успішної діяльності громадських організацій як у Луцьку, так і в області: “З початку 2011 року було підтримано 15 проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок і сім’ї. Сума фінансування цих проектів становить 163 тисячі гривень”.

Круглі столи стосовно цієї ж тематики відбудуться в конференц-залах центрів зайнятості в Ковелі 13 квітня (15:00), Старій Вижві 15 квітня (10:00), Володимирі-Волинському 18 квітня (15:00) та в Маневичах 21 квітня (15:00).

У Волинській області третій сектор на районному рівні представлено дуже малою кількістю НДО. 90% організацій дають на обласному рівні.

Контакти: Інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив, Ірина Гайдучик, (0332) 78 59 66, ira.tobi@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: