Громадським активістам Рівненщини розповіли про адвокасі

У Рівному відбулася групова консультація з підготовки адвокасі-проектів у межах конкурсу мікрогрантів “Поділи відповідальність на всіх”

8 вересня в Рівному відбулася групова консультація для представників 10 громад Березнівського району Рівненської області. Захід було присвячено підготовці адвокасі-проектів у межах конкурсу мікрогрантів “Поділи відповідальність на всіх”, який оголосила Фундація імені князів-благодійників Острозьких за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасникам розповіли про успішно проведені адвокасі-кампанії на Рівненщині, коли ініціативні групи громадян залучали кошти й досягали мети самотужки: наприклад, підведення газу до села Гориньград ІІ, випуск ювілейної монети “Родина Острозьких” і відбудова сільського клубу. Учасники розібралися в таких поняттях, як “адвокасі” / “лобізм”, “правозахисник” / “адвокат” і визначили відмінності між ними.

Контакти: Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Тетяна Гордєєва, (0362) 22 10 81, pbofrv@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: