Громадських активістів запрошують на тренінг із захисту прав людей з інвалідністю

Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з ГО “М’АРТ”, Норвезьким гельсінським комітетом і Національною асамблеєю інвалідів України оголошують конкурс для випускників Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” на участь у тренінгу “Використання відео у громадських акціях і кампаніях на захист прав людини в інтересах людей з інвалідністю”

Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з ГО “М’АРТ”, Норвезьким гельсінським комітетом і Національною асамблеєю інвалідів України оголошують конкурс для випускників Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” на участь у тренінгу “Використання відео у громадських акціях і кампаніях на захист прав людини в інтересах людей з інвалідністю”. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренінг відбудеться 10-14 жовтня в місті Євпаторія (АР Крим).

Учасники тренінгу отримають основи знань і навичок, необхідних для створення дискусійних відеороликів, створять кілька таких відеоматеріалів, а також навчаться планувати та проводити заходи з їх використанням. Спеціальна підготовка дозволить використовувати медіа для підтримки й захисту прав людини та здійснення інформаційної підтримки правозахисних ініціатив в інтересах людей з інвалідністю.

Претенденти повинні мати базові знання з прав людини, досвід активних дій на підтримку й захист прав людей з інвалідністю та бути зацікавленими в ефективному використанні медіа для вирішення актуальних суспільних проблем.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, компенсацію витрат на проїзд до місця проведення та у зворотному напрямку (за наявності проїзних документів і за умови відвідування всіх занять тренінгу).

Групу учасників формуватимуть за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору учасників:
– базова підготовка у сфері прав людини;
– користувацькі медіа-навички (володіння комп’ютером та офісними програмами, відео-, фотокамерою, користування соціальними мережами);
– мотивація отримання знань у сфері нових медіа для вирішення конкретних проблем у галузі прав людини;
– досвід участі в навчальних заходах із захисту прав людини та/або активної діяльності у сфері захисту прав людини та/або прав людей з інвалідністю;
– висока зацікавленість у роботі з захисту прав людей з інвалідністю.

Для участі в конкурсі слід зареєструвати свою кандидатуру та дочекатися підтвердження реєстрації на вказану адресу електронної пошти.

Заповнювати поле “Додаткове завдання” реєстраційної анкети слід за таким планом:
1. Опишіть коротко Ваш досвід у сфері захисту прав людини, що мав місце після участі в освітніх заходах програми “Розуміємо права людини”.
2. Які проблемні моменти у сфері дотримання прав людей з інвалідністю Ви б хотіли висвітлити у Вашому відеоролику? Чому саме ці проблеми?
3. Опишіть Ваш досвід, якщо маєте такий, у зйомці відео та створенні відеофільмів чи відеороликів.
4. Як Ви плануєте використати досвід і вміння, набуті на тренінгу?
5. Зворотній зв’язок (Ваші коментарі, додаткові запитання організаторам чи особливі потреби).

Кандидатура вважається зареєстрованою, якщо претендент отримав про це повідомлення від організаторів. Заявку на участь слід заповнити до 17:00 30 вересня.

Учасників конкурсу повідомлять про його результати 4 жовтня.

Контакти:
Всеукраїнська освітня програма
“Розуміємо права людини”
Олександр Войтенко, 050 598 05 98
Сергій Буров, 050 921 99 67
rozumiemopravaludyny@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: