Громадських активістів запрошують на Школу прав людини у сфері охорони здоров’я

З 25 до 29 травня в місті Острог (Рівненська область) проходитиме Школа прав людини у сфері охорони здоров’я

З 25 до 29 травня в місті Острог (Рівненська область) проходитиме Школа прав людини у сфері охорони здоров’я. Захід проводить ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” й Інституту відкритого суспільства. Партнерами заходу є ELSA та Національний університет “Острозька академія”.

Мета Школи – надати комплекс необхідних знань із медичного права для правореалізаційної та правозахисної діяльності на захист прав людини в галузі охорони здоров’я. Захід ґрунтуватиметься на матеріалах практичного посібника “Права людини в галузі охорони здоров’я”.

Кожен учасник Школи отримає сертифікат, а також примірник книжки в електронному варіанті та примірник у друкованому варіанті для бібліотеки навчального закладу, який представляє.

Заявку на конкурс слід надіслати на електронні адреси prlawlab@ukr.net та yuliaivasiv@gmail.com до 18:00 1 травня. Після відбору учасникам буде надіслано індивідуальне запрошення й детальну програму. Усі витрати, пов’язані з участю у Школі, відшкодовують організатори заходу.

Навчальний тренінг є продовженням системної навчально-практичної програми з медичного права. Такий проект існує й в інших державах, зокрема Македонії, Грузії, Вірменії, Киргизстані, Казахстані, Росії.

ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
Ірина Сенюта, 067 670 70 33
Христина Терешко, 067 731 30 35

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: