Громадських активістів запрошують на семінар зі створення фондів підтримки ОСББ

24-26 вересня в місті Вознесенськ (Миколаївська область) відбуватиметься семінар-обмін “Револьверний фонд як механізм стимулювання інституційного розвитку та покращення інфраструктури ОСББ та ЖБК”

24-26 вересня в місті Вознесенськ (Миколаївська область) відбуватиметься семінар-обмін “Револьверний фонд як механізм стимулювання інституційного розвитку та покращення інфраструктури ОСББ та ЖБК”. Захід проводить ГО “Агентство економічного розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в семінарі запорошують представників громадських організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), асоціацій ОСББ, ресурсних центрів та органів місцевого самоврядування.

Перевагу надаватимуть активістам, зацікавленим створити фонди підтримки ОСББ у своїх населених пунктах.

Під час семінару буде розглянуто такі питання:
– теоретичні основи функціонування Револьверного фонду підтримки ОСББ;
– міжнародний досвід функціонування Револьверних фондів;
– етапи створення Револьверного фонду у Вознесенську;
– соціальна мета Револьверного фонду;
– організаційно-правові засади функціонування Револьверного фонду та законодавче поле;
– документальне оформлення роботи Револьверного фонду;
– Револьверний фонд: залучення коштів фізичних, юридичних осіб, державних і міжнародних фінансових інституцій;
– можливості для розвитку Револьверних фондів: планування спільної роботи.

Для участі в семінарі слід заповнити анкету та надіслати її до 17:00 2 вересня на електронну пошту aerbox@ukr.net (у темі листа слід указати “RevFund”) або поштою на адресу: ВМГО “Агентство економічного розвитку”, 56500, м. Вознесенськ, Миколаївська обл., вул. Пушкінська, 3, оф. 35 (поштові листи мають фізично бути в організації до 2 вересня).

Учасників відбиратимуть на основі конкурсу. Про результати відбору буде повідомлено до 9 вересня.

Витрати учасників семінару-обміну на проїзд (потяг плацкарт/купе чи автобус), проживання та харчування відшкодовують організатори.

Контакти:
ГО “Агентство економічного розвитку”
Володимир Трандафіл
(05134) 3 22 50
093 515 76 23
travov@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: