Громадських активістів запрошують до Школи європейської інтеграції

Інститут політичної освіти та Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошують набір учасників до ІІ Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України

Інститут політичної освіти та Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошують набір учасників до ІІ Школи європейської інтеграції для лідерів громадянського суспільства України.

Мета Школи – підвищити спроможність лідерів громадянського суспільства України використовувати можливості європейської інтеграції для просування реформ, впровадження європейських стандартів і практик.

До участі у Школі запрошують лідерів різних сегментів громадянського суспільства України (представників правозахисних, екологічних, молодіжних організацій, організацій споживачів, профспілок, професійних об’єднань, бізнес-асоціацій тощо).

Учасники Школи отримають практичні знання щодо:
– взаємодії (консультацій) із інституціями ЄС і Ради Європи, підготовки внесків до моніторингових доповідей цих організацій стосовно України;
– можливостей участі у Громадському форумі Східного партнерства;
– можливостей фінансування проектів українських громадських організацій із боку ЄС;
– основних тематичних Інтернет-ресурсів.

Також представники НУО матимуть нагоду встановити контакти між собою та з іншими потенційними українськими партнерами – провідними проектами та громадськими організаціями (аналітичними центрами).

Для участі у Школі слід надати:
– заповнену анкету;
– резюме (автобіографічні відомості);
– есе-твір “Моє бачення можливостей європейської інтеграції для просування реформ в Україні у сфері, де я працюю” (близько 600 слів);
– рекомендацію від громадського лідера (керівник неурядової організації, науковець, підприємець, священик, місцевий політик тощо). Кандидати можуть також рекомендувати себе самі, відповідно обґрунтовуючи заяву своїми здобутками в громадсько-політичному житті. Інститут політичної освіти повідомлятиме рекомендаторів про знання й інструменти з питань європейської інтеграції, якими оволоділи учасники протягом навчання в Школі.

Остання дата надсилання документів – 15 червня.

До участі в конкурсі допускають тільки тих кандидатів, які нададуть повний пакет документів.

Документи слід надсилати на електронну адресу office@ipo.org.ua з позначкою “School”. На конкурсній основі буде сформовано групу учасників із 30 людей. Протягом другої половини 2011 року відібрані учасники візьмуть участь у двох етапах Школи європейської інтеграції.

Експертами у Школі будуть найкращі вітчизняні та закордонні фахівці (з урядового та неурядового сектору). Програма Школи передбачатиме максимальне врахуванням потреб та очікувань учасників.

Дата проведення першого етапу Школи: 30 червня – 2 липня.

Учасників забезпечують навчальними матеріалами, харчуванням, проживанням, відшкодовують транспортні витрати згідно з умовами організаторів.

Контакти:
Інститут політичної освіти,
Любомир Грицак, 067 402 80 31
Віта Сидоренко, 098 281 83 01
office@ipo.org.ua
тел. (044) 278 55 16,
факс (044) 235 97 63

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: