Громадських активістів навчать моніторити діяльність органів внутрішніх справ

3 листопада в Херсоні відбудеться одноденний семінар-тренінг, присвячений громадському моніторингу діяльності органів внутрішніх справ

3 листопада в Херсоні відбудеться одноденний семінар-тренінг, присвячений громадському моніторингу діяльності органів внутрішніх справ. Захід проводить Херсонський обласний центр “Успішна жінка” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники семінару-тренінгу отримають:
• базові знання щодо моніторингу прав людини як одного з ефективних методів громадського контролю;
• вміння та навички виявлення порушень прав людини з боку працівників органів внутрішніх справ за допомогою спеціально розроблених алгоритмів громадського моніторингу;
• загальну інформацію про механізми захисту прав людини.

Узяти участь у тренінгу можуть громадські активісти, депутати, освітяни, студенти та ін., які вмотивовані активно діяти у сфері захисту й підтримки прав людини, співпрацюють або зацікавлені у співпраці з правозахисними організаціями у сфері громадського контролю діяльності правоохоронних органів.

Претенденти на участь у тренінгах повинні бути готові:
• активно брати участь у виконанні практичних завдань;
• працювати в команді з іншими учасниками тренінгу;
• взяти участь у загальноукраїнській кампанії з моніторингу діяльності ОВС, яка проходитиме в кілька етапів упродовж 2013 року в Херсонській області.

Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, харчуванням, сертифікатом про участь у тренінгу. Організатори компенсують витрати на проїзд до місця проведення тренінгу та у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів у межах вартості проїзду рейсовим автобусом).

Групу учасників формуватимуть за результатами конкурсного відбору.

Для участі в конкурсі слід заповнити анкету та надіслати її до 16:00 31 жовтня на електронну пошту mykytas@uspishnazhinka.org.ua. Учасників, які пройшли конкурсний відбір, поінформують про місце й час тренінгу до 1 листопада.

Контакти:
Херсонський обласний центр “Успішна жінка”
Олена Микитась
050 92 43 395
mykytas@uspishnazhinka.org.ua

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: