Громадських активістів Миргорода навчать моніторити бюджет міста

09 червня 2009 року у м. Миргород в приміщенні готелю "Миргород" для громадськості  буде проведено навчання "Громадський моніторинг бюджетного процесу міста". Навчання громадськості пройде як черговий етап проекту "Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області", який фінансується Міжнародним фондом "Відродження" та здійснюється Полтавським агентством розвитку територій.

09 червня 2009 року у м. Миргород в приміщенні готелю “Миргород” для громадськості  буде проведено навчання “Громадський моніторинг бюджетного процесу міста”. Навчання громадськості пройде як черговий етап проекту “Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області”.

 У ході навчань слухачі вивчать основи бюджетного процесу міста, яким чином громадськість може впливати на управлінські рішення, механізми громадського моніторингу бюджетних програм. Навчання проводить досвідчений експерт з питань місцевих бюджетів Анжеліка Саідова.

 Здобуті на тренінгу знання допоможуть представникам громадськості більш ефективно залучатися до бюджетного процесу міста. У ході навчань будуть розкриті також питання розробки місцевих бюджетних програм та ефективного контролю програм за програмно-цільовим методом.

 У рамках проекту передбачається створення системи громадського моніторингу на всіх етапах реалізації бюджетних програм, проведення навчань для активістів громади міста, організація громадських бюджетних слухань, моніторинг пріоритетних бюджетних програм міста та інституційне закріплення взаємодії громадськості і влади в питаннях бюджету. За підсумками виконання проекту передбачається поширення досвіду з громадського моніторингу на всю Полтавську область.

 Проект “Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області”, що фінансується Міжнародним фондом “Відродження” та здійснюється Полтавським агентством розвитку територій. Проект має на меті підвищити прозорість, ефективність та підзвітність громадянам місцевих бюджетів. Партнерами агентства розвитку територій  в реалізації проекту є міста Миргород та  Кобеляки Полтавської області .

Контакти: vadim_shtefan@rambler.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: