Громадські слухання на тему: “Профілактика туберкульозу та ВІЛ/СНІДу серед дітей і молоді “

28 квітня, в четвер, о 10:00, у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36) відбудуться Громадські слухання на тему: "Профілактика туберкульозу та ВІЛ/СНІДу серед дітей і молоді "

28 квітня, в четвер, о 10:00, у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського Національного університету ім. Т.Г.Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36) відбудуться Громадські слухання на тему: “Профілактика туберкульозу
та ВІЛ/СНІДу серед дітей і молоді “.

Мета заходу — обговорити причини незадовільного стану інформаційно-профілактичної роботи щодо попередження захворювання на туберкульоз і ВІЛ/СНІД серед дітей і молоді в Україні та запропонувати ефективніші варіанти з покращення ситуації у цій сфері.

Теми для обговорення:

  • Досягнення та недоліки у справі профілактики туберкульозу та ВІЛ/СНІДу серед дітей і молоді;
  • Стан фінансового забезпечення профілактики туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в Україні серед дітей і молоді. Видатки з Державного та з місцевих бюджетів на інформаційно-профілактичну роботу та відповідність наданих коштів реальним потребам;
  • Роль Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування у профілактиці туберкульзу та ВІЛ/СНІДу серед дітей і молоді: здобутки, проблеми і перспективи.
  • Співпраця державних органів та громадськості у профілактиці туберкульозу та ВІЛ/СНІДу серед дітей і молоді.

До участі у Громадських слуханнях запрошені: Віце-прем’єр-міністр України Микола Томенко, представники ряду профільних комітетів Верховної Ради, представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, Міністерства молоді і спорту України, представники українських та іноземних неурядових організацій, що займаються профілактикою і лікуванням туберкульозу та ВІЛ/СНІДу, фахівці-практики у галузі боротьби з туберкульозом, зокрема, головні обласні фтизіатри, провідні науковці.

Реєстрація учасників: з 9:00 до 9:45.

Отже, чекаємо Вас 28 квітня, у четвер, о 10:00, у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36 / їхати метро до станції “Либідська”, пересадка на  автобус або маршрутне таксі № 38, сходити на зупинці “Амурська площа”) .

Контактна особа:
Борткевич Сергій Іванович
телефон: 8-067-719-99-24
електронна пошта: sb@uablago.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: