Громадські ради Буковини зберуться на форум

16 грудня о 9:00 у Чернівцях відбудеться Форум громадських рад Буковини

16 грудня о 9:00 у малій залі засідань Чернівецької обладміністрації відбудеться Форум громадських рад Буковини. Захід організовує Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні в межах проекту “Через ефективні громадські ради до розвинутого громадянського суспільства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Форум пройде у форматі розширеного засідання громадської ради при Чернівецькій обладміністрації. Участь у ньому візьмуть представники громадських рад при всіх районних адміністраціях Чернівецької області, а також голова обладміністрації Михайло Папієв.

Під час Форуму заплановано обговорити підсумки роботи громадських рад у 2011 році, а також шляхи підвищення впливу цих інституцій на державну політику в регіоні.

Буковинська фундація підтримки регуляторної реформи в Україні
(03722) 3 21 35
civicdefender@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: