Громадські організації України ініціюють обговорення перспектив розвитку Дунайського регіону

6 липня 2010 року в м. Ізмаїл відбудуться громадські слухання щодо обговорення питання розвитку Дунайського регіону. Слухання організовує Робоча група українського громадянського суспільства з розвитку Дунайського регіону, створена за ініціативи та підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Громадської експертної ради при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС. У слуханнях візьмуть участь представники громадянського суспільства регіону, представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, науковці та підприємці.

Метою слухань є активізація діяльності та підвищення рівня обізнаності громадськості щодо формування та реалізації Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону.

Під час слухань обговорюватимуться наступні питання:

  • перспективи розвитку Дунайського регіону на локальному рівні та в контексті макрорегіону в сфері транспорту та комунікацій, охорони навколишнього природного середовища, соціально-економічного розвитку, безпеки тощо;
  • проблеми регіону та шляхи їхнього вирішення, зокрема конкретні пропозиції та проекти, які доцільно реалізувати в регіоні;
  • ініціатива Європейського союзу щодо прийняття Європейської стратегії Дунайського регіону та Плану дій до цієї стратегії, які будуть затверджені Європейською Комісією наприкінці 2010 року.

Робочу групу українського громадянського суспільства з розвитку Дунайського регіону було створено з метою вироблення спільної узгодженої позиції громадських організацій України щодо розвитку Дунайського регіону в контексті Дунайського Євро регіону та Плану дій із першочерговими заходами з реалізації Європейської стратегії Дунайського регіону. Також Робоча група ставить перед собою завдання активізації участі України у розвиткові Дунайського регіону та підвищення обізнаності громадськості регіону щодо можливостей, що їх надає Стратегія для розвитку регіону. Потреба створення Робочої групи виникла у контексті того, що Європейська Комісія (ЄК) розпочала формування Стратегії розвитку Дунайського регіону і відповідного Плану Дій, виконання яких має допомогти реалізації економічного та екологічного потенціалу Дунаю, і запросила представників країн регіону до надання пропозицій.

З приводу отримання більш детальної інформації просимо звертатися до координатора Робочої групи українського громадянського суспільства з розвитку Дунайського регіону Ольги Мелень – тел.: 032 2557682, email: melen.olya@gmail.com.

***

Діяльність Робочої групи та громадські слухання проводяться за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Стимулювання української громадськості до участі у реалізації Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону», що реалізовується МБО «Екологія-Право-Людина».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: