Громадські обговорення проекту статуту територіальної громади м. Житомира

21 грудня 2009 року у Житомирі відбудуться громадські обговорення проекту статуту територіальної громади м. Житомира відповідно до заходів програми "Впровадження статуту територіальної громади м. Житомира".

21 грудня 2009 року у Житомирі відбудуться громадські обговорення проекту статуту територіальної громади м. Житомира відповідно до заходів програми “Впровадження статуту територіальної громади м. Житомира”, що реалізується Житомирським обласним центром молодіжних ініціатив у співпраці з Житомирською міською радою у рамках компоненту “Підтримка місцевих ініціатив” програми “Об’єднуємося заради реформ (UNITER)”, що виконується Pact Inc. за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

У громадських обговореннях візьмуть участь представники територіальної громади м. Житомира, громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, органи самоорганізації населення, а також представники Житомирського міськвиконкому та депутати міської ради.

За результатами громадських обговорень представники територіальної громади міста узгодять та затвердять резолюцію про направлення на розгляд і подальше прийняття Житомирською міською радою проекту статуту.

Акредитація ЗМІ: на місці проведення заходу.

Початок реєстрації: з 14.30 – 15.00

Початок заходу: 15.00.

Адреса:  м. Житомир, в. Майдан Рад 4/2 .

Додаткову інформацію можна отримати у Прес-службі Центру за телефоном (0412) 41-89-82, прес-секретар Центру – Надія Миколаєнко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: