Громадські обговорення на тему “Екологічна політика – реалізація наших інтересів”

Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) "МАМА-86" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" проводить громадські обговорення на тему "Екологічна політика – реалізація наших інтересів", які  відбудуться 23 листопада 2006 року за адресою: м. Київ, вул.. Пирогова,9, у приміщенні Національного Педагогічного Університету ім. М. П. Драгоманова.

Всеукраїнська екологічна громадська організація (ВЕГО) “МАМА-86” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” проводить громадські обговорення на тему “Екологічна політика – реалізація наших інтересів”, які  відбудуться 23 листопада 2006 року за адресою: м. Київ, вул.. Пирогова,9, у приміщенні Національного Педагогічного Університету ім. М. П. Драгоманова.

Захід проводиться в рамках проекту “Громадське лобіювання першочергових рішень влади для підвищення ефективності екологічної політики”.

 

Метою обговорень є вироблення за участі всіх зацікавлених сторін пропозицій щодо першочергових рішень центральних і місцевих органів державної влади для підвищення ефективності екологічної політики. На громадських обговореннях будуть представлені доповіді провідних фахівців, результати експертного опитування та дослідження ефективності екологічної політики в Україні.

Зокрема своє бачення сучасних проблем в екологічній політиці України представлять Артеменко Ю.А. (заступник голови комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи), Куруленко С.С. (перший заступник Міністра охорони навколишнього природного середовища України), Голубовська-Онісімова Г.М. (президент ВЕГО “МАМА-86”) та інші.

 

Зареєструватися для участі можна до 21 листопада, зателефонувавши за номером: 8 (044) 279-55-14, або надіславши листа на електронну скриньку lidiya@mama-86.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: