АНОНС: Громадські експерти запропонують для ЄС нові економічні санкції щодо Росії

21 червня у Києві громадські експерти представлять пропозиції для ЄС щодо запровадження нових економічних санкцій до Росії у зв'язку з її діями в окупованому Криму.

21 червня у Києві громадські експерти представлять пропозиції для ЄС щодо запровадження нових економічних санкцій до Росії у зв’язку з її діями в окупованому Криму.

Ці матеріали вже надіслані Верховному представнику ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріці Могеріні, а також у дипломатичні представництва. Тепер нові факти порушення санкцій Росією та обґрунтовані пропозиції і механізми поширення санкційного режиму будуть оприлюднені широкому загалу.

Час: 21 червня, 14:30.

Місце: Інформаційне агентство УНІАН (Київ, вул. Хрещатик, 4), конференц-зал.

Від квітня 2014 року українські неурядові організації «Майдан закордонних справ» та «Інститут Чорноморських стратегічних досліджень» спільно з інтернет-виданням BlackSeaNews здійснюють моніторинг порушень санкцій, уведених ЄС, США та іншими країнами у зв’язку з окупацією Криму.

Протягом останнього року моніторингова група трьох організацій встановила нові факти порушення санкцій, шляхи їх уникнення та втягування в ці схеми європейського бізнесу. Це зокрема, стосується використання для мілітаризації Криму українських підприємств, захоплених РФ; незаконного перетину українського кордону на окупованому півострові повітряними та морськими суднами; забороненого експорту та імпорту до/з країн ЄС.

Спікери:

– Дмитро Шульга, директор Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження»;

– Богдан Яременко, голова правління громадської організації «Майдан закордонних справ»;

– Андрій Клименко, керівник моніторингової групи, головний редактор BlackSeaNews;

– Тетяна Гучакова, експерт «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень»;

– Ольга Корбут, експерт «Інституту Чорноморських стратегічних досліджень».

 

Реєстрація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: