Громадські експерти Сторожинця вчилися запобігати проблемним ситуаціям

У місті Сторожинець (Чернівецька область) проходило навчання громадських експертів

20-21 жовтня в місті Сторожинець (Чернівецька область) проходило навчання громадських експертів. Воно стало можливим завдяки проекту “Розвиток експертно-аналітичних ресурсів для вирішення проблеми теплопостачання вразливим категоріям населення м. Сторожинець Чернівецької області”, який здійснює Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До складу експертної групи ввійшли 15 осіб – міський голова, представники районної ради та районної адміністрації, спеціалісти у сфері ЖКГ, представники громадських організацій, мешканці багатоповерхівок, підприємці, журналісти. Слухачі навчалися основ аналізу політики, досліджували впливовість політиків і чиновників, оцінювали їх участь у вирішенні місцевих проблем, визначали гостроту й масштаб проблемних ситуацій, формулювали пропозиції відповідно до політичних складових.

Навчання було спрямовано на опанування методик, які дозволяють запобігати проблемним ситуаціям і шукати оптимальні варіанти їх вирішення.

Чернівецький міський центр захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
Ігор Кухарчук
(0372) 58 53 14
kuhigor@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: