Громадські експерти Миколаєва розроблять показники ефективності міських програм

У Миколаєві відбулася засідання Експертно-громадської ради при міськвиконкомі

20 січня в Миколаєві відбулася засідання Експертно-громадської ради при міськвиконкомі. Співорганізатором заходу став Фонд розвитку міста Миколаєва, який представив напрацювання в межах проекту “Впровадження механізму громадського контролю ефективності політики розвитку ЖКГ в Миколаєві” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект передбачає розробку показників ефективності бюджетних цільових програм як у житлово-комунальному господарстві, так і в інших галузях.

На 2012 рік рада визначила собі такі напрями роботи: удосконалення Стратегії розвитку міста та нормативно-правової бази місцевого самоврядування, впровадження технологій електронного врядування й електронної демократії, сертифікація органів місцевого самоврядування відповідно до стандартів ISO, розвиток гуманітарної сфери та благоустрою. Також заплановано проаналізувати цільові програми міськради.

Експертно-громадську раду створено розпорядженням Миколаївського міського голови як постійний консультативно-дорадчий орган, покликаний забезпечити участь громадян у формуванні та реалізації міської політики, вирішенні нагальних проблем міста. До складу ради входять 9 галузевих експертних груп, членами яких є громадські діячі, вчені, відомі та шановані в місті люди. Очолює структуру директор Центральної бібліотечної системи для дорослих Тетяна Тверда.

Фонд розвитку міста Миколаєва
(0512) 47 34 79
frgn@ukrpost.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: