Громадські аудитори вивчатимуть тендерні закупівлі на Чернігівщині

ГО “Молодь – ХХІ століття” розпочала громадський моніторинг тендерних закупівель на Чернігівщині

ГО “Молодь – ХХІ століття” розпочала громадський моніторинг тендерних закупівель на Чернігівщині. Ініціативу підтримують програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”, “Pact Inc.” і Фонд Східна Європа.

У фокус аудиторів потраплять обладміністрація, райадміністрації та виконкоми міст. До моніторингу залучать депутатів різних рівнів і ЗМІ.

Буде проведено моніторинг діяльності тендерних комітетів під час закупівлі ними товарів і послуг на потреби місцевих органів влади. Крім того, буде досліджено процедуру проведення закупівель. Органам влади буде надіслано три хвилі інформаційних запитів, відповіді на які аналізуватимуть експерти, що пройшли відповідне навчання.

Минулого року на Чернігівщині та в Києві було проведено моніторинг тендерних закупівель у галузі освіти. За його підсумками було розроблено пропозиції, у тому числі щодо змін до законів, які регламентують проведення державних закупівель. Завдяки минулорічному моніторингу було розроблено й адаптовано унікальну методику, яка дозволяє широким колам громадськості аналізувати діяльність тендерних комітетів. Ця методика ляже в основу моніторингу й цього року.

ГО “Молодь – ХХІ століття”
(0462) 60 55 62
yxxic98@yahoo.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: