Громадські активісти зібралися на Школу активної молоді

У місті Буча (Київська область) відбувся перший етап Школи активної молоді, на який було відібрано 20 громадських активістів із усієї України

У місті Буча (Київська область) відбувся перший етап Школи активної молоді, на який було відібрано 20 громадських активістів із усієї України. Відповідний проект реалізує Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молодий Рух” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Розпочався семінар із тренінгу “Написання проектів”, який провів голова “Молодого Руху”, керівник молодіжних і освітніх проектів Любомир Грицак. Активісти навчалися основ написання молодіжних проектів в ігровій формі.

Також активісти дізналися, як використовувати нові медіа в діяльності своїх організацій. У комп’ютерному класі під керівництвом журналістки Марії Стецюк учасники вчилися створювати блог для організації, групу в соціальних мережах тощо та завантажувати фото й відео в Інтернет.

Про розвиток і перспективи молодіжного лідерства в Україні учасники спілкувалися з експертом Інституту політичної освіти Олександром Солонтаєм.

Крім цього, учасники Школи мали змогу навчитися основ публічного виступу. Експерт тренінгового центру “Спікер” Ігор Сущенко дав практичні рекомендації щодо ораторського мистецтва.

Наступний етап навчання відбудеться в травні в місті Коломия (Івано-Франківська область).

Контакти: “Молодий Рух”, Христина Заник, 093 304 94 15, khristyaz@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: