Громадські активісти Волині навчилися організовувати моніторингові компанії

У Луцьку відбувся семінар-тренінг “Моніторингова кампанія як складова діяльності організацій громадянського суспільства”

У Луцьку відбувся семінар-тренінг “Моніторингова кампанія як складова діяльності організацій громадянського суспільства”. Захід організував Волинський прес-клуб за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у тренінгу взяли представники громадських організацій, ініціативних груп, органів студентського самоврядування Волинської області, які здійснюють або планують здійснювати моніторингові кампанії.

Учасники дізналися про суть і структуру моніторингу (приклади моніторингових кампаній, громадське спостереження та громадський контроль), про складові процесу моніторингу (визначення мети, діагноз ситуації, індикатори моніторингу, реалізація, рекомендації, оприлюднення результатів), про інструменти моніторингових кампаній і оцінку успішності моніторингової кампанії.

Тренінг провела представниця Школи громадського контролю, віце-президент Творчого об’єднання “ТОРО” (Кіровоград) Алла Волошина.

Контакти: Волинський прес-клуб, (0332) 72 45 48, lutsk@cure.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: