Громадські активісти та поліція сформували план спільних дій у місті Рубіжне

1 квітня в місті Рубіжне відбулась стратегічна сесія "Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Рубіжне та поліпшення її взаємодії з громадським сектором". Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

1 квітня в місті Рубіжне відбулась стратегічна сесія “Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Рубіжне та поліпшення її взаємодії з громадським сектором”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь начальник Національної поліції в м. Рубіжне Сергій Паращенко, заступник міського голови м. Рубіжне Володимир Ткачук, голова Громадської ради при Рубіжанському виконавчому комітеті Ольга Феленко, представники громадських організацій та мешканці міста.

Під час заходу учасники обговорили основні пріоритети розвитку національної поліції в місті і рівень взаємодії органів місцевого самоврядування, національної поліції, громадських організацій, спрямованих на поліпшення громадської безпеки в м. Рубіжне, проблеми з якими стикають правоохоронні органи, питання оновлення особового складу в м. Рубіжне.

Начальник Рубіжанського відділу поліції Сергій Терещенко повідомив про результати роботи та розповів про те чого чекати жителям міста в найближчому майбутньому. За його словами в червні 2016 року відбудеться переатестація всіх працівників Рубіжанської поліції. Сьогодні в Харкові проходять навчання 160 близько нових поліцейських, які закінчують «навчання» і в травні повинні поповнити ряди Луганській поліції. Це нові люди, які не служили ні в міліції, ні в поліції.

Як повідомив присутнім заступник міського голови Володимир Ткачук, в Рубіжному, за допомогою зарубіжних донорів, при дієвому сприянні місцевої влади, поліція має намір встановити веб-камери. Зараз в місті є шість веб-камер, встановлених в режимі он-лайн. Однак новий проект – «Безпечне місто» кардинально відрізняється тим, що буде вестися не тільки спостереження, а й запис, який буде зберігається протягом 30 днів. 20 камер встановлять не всі відразу, на першому етапі – шість, потім інші. Передбачається, що камери будуть встановлені на авто- і залізничному вокзалах, на в’їздах в місто, в центрі. Сервер буде розташований в міськвиконкомі і доступ до нього матимуть правоохоронці.

За результатами заходу учасники домовились про координацію своєї роботи, розробили спільне бачення документів направлених на поліпшення громадської безпеки в місті Рубіжне, які в найближчий час будуть представлені громадськості.

Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення  та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах».

Контакти: Данильченко Максим Олексійович, 0990649654, pela-lug@ukr.net  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: