Громадські активісти та поліція обговорили стратегію співпраці у Сєвєродонецьку

28 квітня в місті Сєвєродонецьк відбулась стратегічна сесія "Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Сєвєродонецьк та поліпшення її взаємодії з громадським сектором".

28 квітня в місті Сєвєродонецьк відбулась стратегічна сесія “Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Сєвєродонецьк та поліпшення її взаємодії з громадським сектором”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь начальник Сєверодонецького відділу поліціїВасиль Миколаєнко, керівник громадської організації “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко, представники Сєверодонецької міської ради, громадські організації та мешканці міста.

Під час заходу учасники обговорили основні пріоритети розвитку національної поліції в місті і рівень взаємодії органів місцевого самоврядування, національної поліції, громадських організацій, спрямованих на поліпшення громадської безпеки в м. Сєвєродонецьк, проблеми з якими стикають правоохоронні органи, питання оновлення особового складу в м. Сєвєродонецьк.

«Комунікація між органами місцевого самоврядування, національною поліцією та громадськістю є надважливим завданням сьогодні. Це дозволить відновити довіру до правоохоронної системи та налагодити ефективну роботу з метою забезпечення правопорядку в регіоні», – відмітив керівник громадської організації “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко.

За результатами заходу учасники домовились про координацію своєї роботи, розробили спільне бачення документів направлених на поліпшення громадської безпеки в місті Сєвєродонецьк, які в найближчий час будуть представлені громадськості.

Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення  та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.

Контакти: Данильченко Максим, 0990649654, pela-lug@ukr.net  

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: