Громадські активісти та поліція обговорили шляхи взаємодії у Лисичанську

25 травня в місті Лисичанськ відбулась стратегічна сесія "Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Лисичанськ та поліпшення її взаємодії з громадським сектором".

25 травня в місті Лисичанськ відбулась стратегічна сесія “Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Лисичанськ та поліпшення її взаємодії з громадським сектором”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь начальник Лисичанського відділу поліціїМикола Черніков, начальник патрульної поліції в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Андрій Богуш, керівник громадської організації “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко, громадські організації та мешканці міста.

Під час заходу учасники обговорили основні пріоритети розвитку національної поліції в місті і рівень взаємодії органів місцевого самоврядування, національної поліції, громадських організацій, спрямованих на поліпшення громадської безпеки в м. Лисичанськ, проблеми з якими стикають правоохоронні органи, питання оновлення особового складу поліції в м. Лисичанськ.

«За останній час в Лисичанську було зареєстровано 4000 заяв про скоєння правопорушення, відкрито понад 950 кримінальних проваджень, великою проблемою для міста залишається шахрайство, тому що багато мешканців довіряють незнайомим дзвінкам та перераховують гроші шахраям. Зараз поліція Лисичанська чекаю на переатестацію та оновлення особового складу, сподіваємось, що до нас приєднається велика кількість нових обличь, які допомагатимуть встановлювати порядок в місті», – відмітив начальник Лисичанського відділу поліціїМикола Черніков.

Начальник патрульної поліції в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Андрій Богуш, розповів присутнім про перші дні роботи патрульної поліції на Луганщині та закликав мешканців активно долучатись до охорони правопорядку в місті та не боятись дзвонити на номер 102. Він відмітив, що зараз середній час реагування на виклик патрульної машини складає 10 хвилин, але в майбутньому цей час буде зменшено до декількох хвилин.

За результатами заходу учасники домовились про координацію своєї роботи, розробили спільне бачення документів направлених на поліпшення громадської безпеки в місті Лисичанськ, які в найближчий час будуть представлені громадськості.

Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення  та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.

Контакти: Данильченко Максим, 0990649654, pela-lug@ukr.net  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: