Громадські активісти покращили свої знання про гепатити

У Києві відбувся тренінг “Профілактика вірусних гепатитів (тестування, вакцинація)” для мультидисциплінарних команд проектів

12-13 березня в Києві відбувся тренінг “Профілактика вірусних гепатитів (тестування, вакцинація)” для мультидисциплінарних команд проектів. Захід провів Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренінг мав на меті підвищити рівень знань громадських активістів і сформувати навички, необхідні для ефективної реалізації проектів із профілактики вірусних гепатитів.

В опитуванні стосовно гепатитів, яке було проведено до тренінгу, з 26 учасників тільки у двох частка правильних відповідей склала 23% і 19%, у решти цей показник був 15% і нижче. У середньому частка правильних відповідей була 9,3%. За результатами післятренінгового анкетування відсоток правильних відповідей у середньому склав 82%.

Міжнародний Альянс із ВІЛ/СНІД в Україні
(044) 490 54 85
office@aidsalliance.org.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: