Громадські активісти підготують пропозиції для покращення діяльності ОСН

У регіонах України відбудеться низка круглих столів, на яких буде підготовано пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових механізмів впливу органів самоорганізації населення (ОСН) на забезпечення населення якісними житлово-комунальними послугами

У регіонах України відбудеться низка круглих столів, на яких буде підготовано пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових механізмів впливу органів самоорганізації населення (ОСН) на забезпечення населення якісними житлово-комунальними послугами. Заходи організовує ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки “Pact Inc.”, Фонду Східна Європа та програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Регіональні круглі столи відбудуться в Миколаєві (25 червня), Запоріжжі (26 червня), Луганську (3 липня), Києві (4 липня) й Івано-Франківську (5 липня).

Пакет пропозицій буде передано Кабінетові Міністрів і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Учасників відбиратимуть на конкурсній основі з середовища громадських організацій, ОСН, науковців, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, журналістів.

Охочим слід подати заявку загальним обсягом до 3 сторінок, яка має включати:
1) резюме (прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи чи громадської діяльності, стислий опис цієї діяльності, адреса електронної пошти, контактні телефони);
2) обґрунтування мотивації участі в регіональному круглому столі.

Цю інформацію слід до 8 червня надіслати на електронну адресу samoorg@ukr.net або на факс (048) 738 68 30. Результати відбору буде повідомлено учасникам до 13 червня.

Організатори круглих столів відшкодовують учасникам витрати на проїзд (у межах вартості купейного квитка чи квитка на автобус).

Дати проведення круглих столів може бути уточнено, про що учасникам буде повідомлено додатково. Детальну інформацію про заходи учасники отримають пізніше.

ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Ганна Трепалюк
В’ячеслав Кіщенко
(048) 738 68 30
samoorg@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: