Громадські активісти мають змогу отримати посібник із методики “Сусідська взаємодопомога”

Харківське обласне громадське об'єднання “Асоціація розвитку спільнот” поширює друкований посібник “Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування, НДО та населення за методикою “Сусідська взаємодопомога””

Харківське обласне громадське об’єднання “Асоціація розвитку спільнот” поширює друкований посібник “Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування, НДО та населення за методикою “Сусідська взаємодопомога””. Видання опубліковано за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Посібник поширюють серед представників громад, ініціативних груп громадян, місцевих громадських організацій, органів влади, органів місцевого самоврядування, муніципальних закладів і міліції по всій Україні.

У посібнику описано методику створення програм “Сусідської взаємодопомоги”, переваги, які отримує територіальна громада, особливості втілення методики в Україні. Також надано практичні поради й опубліковано результати проведених соціальних досліджень під час пілотної реалізації програми на території Харкова та Харківської області.

Для безкоштовного отримання посібника слід до 30 листопада надіслати на електронну адресу CDA@social.kharkov.ua таку інформацію:
1) назва організації чи установи;
2) цілі діяльності організації чи ініціативної групи (в разі відсутності зареєстрованої організації);
3) контактні дані: контактна особа, телефон та адреса електронної пошти;
4) поштова адреса, на яку буде надіслано посібник.

“Сусідська взаємодопомога” (“Neighbourhood Watch”) – це метод тісної спільної роботи будинків, під’їздів, приватних господарств, міліції та місцевої влади з метою допомогти людям захистити себе та свою власність, зменшити небезпеку вчинення злочинів і поліпшити умови проживання. Практика розвинених країн (Велика Британія та США) показує, що “Сусідська взаємодопомога” ефективна для профілактики злочинності та згуртування мешканців для вирішення проблем свого будинку, району чи міста.

Контакти:
Харківське обласне громадське об’єднання
“Асоціація розвитку спільнот”
Маріанна Голованова
(057) 759 80 09
098 619 78 08
CDA@social.kharkov.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: