Громадські організації кличуть на прикладну безплатну програму з розвитку від «Теплого міста»

«Тепле місто» оголосило набір на менторську програму, податись на яку можуть громадські, благодійні та молодіжні організації та ініціативи з усієї країни, що працюють з суспільними змінами. 

Програма націлена на те, щоб підсилити громадські організації, надавши їм необхідні знання з інституційного розвитку та посилити їхню спроможність в часи війни, кажуть організатори. 

«Протягом багатьох років і особливо після виходу курсу від “Теплого міста” на Prometheus, ми отримуємо запити від громадських організацій з різних куточків країни із проханнями поділитися досвідом, зробити “крок два” після курсу і побачити усе на власні очі, поспілкуватися з командою, поставити запитання, які релевантні для конкретної ініціативи. А також дізнатися, який саме досвід “Теплого міста” можна імплементувати в інших містах та як уникнути помилок. Тому ми об’єднали усі ці запити та знання в одну програму, на яку й самі чекаємо з нетерпінням», – каже директорка «Теплого міста» Росана Тужанська.

Програма триватиме від початку березня до кінця серпня та буде умовно поділена на два етапи — офлайн-школу та онлайн-навчання з менторським супроводом. В межах першого етапу навчання пройде триденна школа в Івано-Франківській області. У перший день відбудеться зустріч з обміну досвідом з командою «Теплого міста», а також з командами інкубованих проєктів організації.  Наступні два дні триватимуть воркшопи з інституційного розвитку. Організатори повністю покриють витрати на проживання, дорогу та харчування протягом триденного навчання.

Другий етап менторської програми триватиме до кінця серпня. Протягом цього часу організації будуть працювати з ментором, який допоможе зрозуміти слабкі та сильні сторони організації, поставити цілі та завдання для її розвитку та працювати над їх досягненням. У цей період також триватиме онлайн-навчання — учасники програми зможуть відвідати лекції від провідних експертів в громадському секторі. 

У підсумку учасники отримають необхідні для розвитку своєї організації навички та пропрацюють з ментором найбільш проблемні зони своєї роботи. 

Участь у програмі безплатна (реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»). Від однієї організації на навчання може пройти одна людина. Подати заявку на участь можна за посиланням до 22 лютого. 

«Тепле місто» працює в Івано-Франківську вже 10 років. В її межах зародилися такі інституції, як «Промприлад.Реновація», Multimedia lab, Urban Space 100, MetaLab, Save Ukraine Now, Urban Space Radio та Frankivsk Half Marathon. Зараз «Тепле місто» розвиває проєкти «Читай», «Стратегія Івано-Франківська» та надає гранти локальним ініціативам.

Джерело: PLATFOR.MA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: