Громадське обговорення проекту конкурсу програми «Рома України» Міжнародного фонду «Відродження»

Міжнародний фонд «Відродження» пропонує взяти участь в обговоренні проекту конкурсу «Покращення ефективності правосуддя для ромських громад». Останній день обговорення - 23 березня 2010 року.

Міжнародний фонд «Відродження» пропонує взяти участь в обговоренні проекту конкурсу «Покращення ефективності правосуддя для ромських громад», який планує оголосити програма «Рома України».

Висловлюйте, будь ласка, свої пропозиції та зауваження до 23 березня 2010 року.

Ваші пропозиції будуть розглянуті при затвердженні остаточних умов конкурсу до його офіційного оголошення.

Конкурс «Покращення ефективності правосуддя для ромських громад»

Мета конкурсу – координація ромських правозахисних організацій та сприяння їх тісній співпраці з всеукраїнськими та локальними правозахисними організаціями. Мета даного напрямку – консолідувати роботу ромських правозахисних організацій для вирішення стратегічних питань ромських громад шляхом створення єдиного координаційного центру та завдяки постійній публікації ромського видання.

Учасники конкурсу: ромські громадські організації; неприбуткові громадські організації, які мають відповідний досвід роботи у даній сфері, з обов’язковим залученням ромських громадських організацій.

Пріоритети конкурсу:

  • Вирішення конкретних правозахисних питань і справ для ромських громад (париклади: 100% паспортизації в одному таборі – оформлення паспортів для всіх потребуючих для одного табору, оформлення приватизації всіх територій одного табору, тощо)
  • Створення ромського правозахисний ресурсний центр та координаційного центру з питань правозахисту ромів
  • Проведено конкурс ініціатив, що спрямовані на співпрацю з органами державної влади у питаннях правозахисту ромів; а також співпрацю ромських та неромських правозахисних організацій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: