Діалог щодо дій дрібних сільгоспвиробників в умовах асоціації з ЄС

23 грудня 2015 року, об 11.00 в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (адреса м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх) відбудеться громадське обговорення на тему «Діалог щодо дій дрібних сільгоспвиробників в умовах асоціації з ЄС»

23 грудня 2015 року, об 11.00 в Українському національному інформаційному агентстві «УКРІНФОРМ» (адреса м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1 поверх) відбудеться громадське обговорення на тему «Діалог щодо дій дрібних сільгоспвиробників в умовах асоціації з ЄС»

Учасники обговорення:

Жарко Аліна – експерт аграрних ринків асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ);

Білик Руслан – координатор молочного напрямку Швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012 – 2016)

Олексенко Римма – експерт офісу з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади Чернігівської області;

Бойко Володимир – директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат історичних наук;

Чабак Людмила – директор проектів Сіверського інституту регіональних досліджень, кандидат філософських наук

У ході зустрічі передбачається обмін думками щодо перспектив, потенційних можливостей та викликів для виробників сільгосппродукції в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС. Водночас відбудеться аналіз діяльності у сфері інформування представників агропромислового сектору, громадськості та місцевої влади Полтавської, Кіровоградської та Чернівецької областей та напрацювання перспективних напрямів діяльності щодо зазначеної теми в майбутньому.

Також під час заходу запланована презентація інформаційного відеоролика щодо загроз та викликів, рекомендацій для розвитку агарного сектору України, насамперед дрібних сільгоспвиробників, в найближчому майбутньому.

Обговорення відбувається в рамках проекту «Діалог щодо дій дрібних сільгоспвиробників в умовах асоціації з ЄС», що реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень у партнерстві з Полтавським, Кіровоградським центрами перепідготовки та підвищення кваліфікації, Товариством «Український народний дім в Чернівцях» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Людмила Чабак, 0669783411, 0674617386

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: