«Громадська синергія» оголошує додатковий конкурс

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» оголошує додатковий конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».

У 2016 році Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» (МФВ) за фінансової підтримки ЄС розпочала проект «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах за допомогою УС ПГС та УНП ФГС СхП». Очікується, що завдяки реалізації цього проекту Платформи здійснюватимуть активну, цілеспрямовану і результативну аналітичну, адвокаційну та інформаційно-просвітницьку діяльність, що матиме реальний вплив на політику. Ми також очікуємо, що Платформи координуватимуть свої дії задля більшої ефективності діяльності громадянського суспільства в євроінтеграційній сфері.

Даний конкурс оголошується вдруге, з фокусом на ті тематичні пріоритети, які залишилися не покритими за результатами попереднього конкурсного відбору (https://www.irf.ua/allevents/news/results_civic_syneregy_2017).

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Конкурсні проекти можуть передбачати підготовку аналітичних документів політик (policy papers), організацію публічних дискусій зацікавлених сторін щодо виконання міжнародних зобов’язань та розвитку політик у відповідних сферах, діяльність щодо підвищення суспільної обізнаності та адвокації виконання пріоритетів Угоди про асоціацію, Порядку денного асоціації та Східного партнерства.

Учасники конкурсу: громадські об’єднання, бізнес-асоціації, організації роботодавців та професійні спілки, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп. 

Останній термін подання проектних пропозицій – 15 травня 2017 року, 12:00 (за київським часом).

 Оголошення результатів конкурсу – 26 червня 2017 року.

Мінімальний розмір гранту – 100 000 грн.

Максимальний розмір гранту – 350 000 грн.

Оптимальний розмір гранту – 200 000 – 250 000 грн.

Загальний бюджет конкурсу –  1 156 166 грн.

Контактні особи:

Ольга Квашук, координатор проектів Європейської програмної ініціативи, kvashuk@irf.ua

Олена Романова, координатор Європейської програмної ініціативи, ep@irf.ua

Деталі конкункурсу й аплікаційні форми за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: