Громадська платформа «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

14 квітня о 10.30 в готелі Русь м. Київ відбулося установче засідання Національної громадської платформи «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність».

14 квітня о 10.30 в готелі Русь м. Київ відбулося установче засідання Національної громадської платформи «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність».

Чи не вперше в одному залі зібралися автори затвердженої урядом Стратегії розвитку органів внутрішніх справ України, експерти та практики із різних областей України, представники Консультативної місії ЄС та керівництва Міністерства внутрішніх справ – для обговорення вже здійснених кроків по реформуванню та розробки стратегічних планів на майбутнє.

Ще до початку Євромайдану правозахисні організації підрахували: якщо взяти за основу дані опитування населення та перевести їх на мову часу, то можна стверджувати, що кожні 32 секунди в Україні відбувається акт незаконного насилля зі сторони правоохоронних органів.

Тому до вирішення цієї та інших проблем Платформа підійшла комплексно. Протягом кількох тижнів здійснювався відкритий набір до робочих груп, які відповідають пріоритетним напрямкам стратегії реформування, – від зміни показників роботи, community policing та внутрішнього контролю і т.д. – до співпраці із органами місцевого самоврядування та діалогу із населенням. Додатково наголосимо, що робота у групах відкрита до приєднання усіх бажаючих інвестувати свої знання та час в побудову ефективної правоохоронної системи.

Захід проводився за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За матеріалами: umdpl.info

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: