Громадська підтримка надання ПДЧ Україні

26-27 травня 2008 р. за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у м. Берлін (Німеччина) відбулися  зустрічі групи українських експертів з європейської та євроатлантичної інтеграції  з німецькими політиками високого рангу, зокрема з представниками Канцелярії Ангели Мерккель, МЗС та Бундестагу, а також представниками громадянського суспільства й медіа.  

У столиці Німеччини 26-27 травня 2008 р. у рамках ІІ етапу проекту “Громадська підтримка надання ПДЧ Україні”, група відомих українських експертів з європейської та євроатлантичної інтеграції провела зустрічі з німецькими політиками високого рангу, зокрема з представниками Канцелярії Ангели Мерккель, МЗС та Бундестагу, а також представниками громадянського суспільства й медіа.

Захід був ініційований Олег ом Рибачуком, головою наглядової ради “Фундації Суспільність” та  підтриманий Міжнародним фіондом “Відродження”. Партнером заходу виступив Фонд Конрада Аденауера.

Серед учасників проекту – Євген Бистрицький (Міжнародний Фонд “Відродження”), Олексій Гарань (“Школа політичної аналітики”), Олег Рибачук (“Фундація суспільність”), Святослав Павлюк (“PAUCI”), Леонід Поляков (консультант комітету ВРУ з національної безпеки та оборони), Валерій Чалий (Центр Разумкова). 

 Загалом проект направлений на розвиток європейської та євроатлантичної інтеграції України. Серед завдань проекту:

  1. Розширення міжнародного діалогу щодо перспектив європейської та євроатлантичної інтеграції України. Зокрема активізація дискусії з німецькими політиками й аналітичними центрами.
  2. Поглиблення партнерства українських та європейських громадських організацій, що займаються проблематикою євроатлантичної інтеграції.  
  3. Привернення уваги українських та міжнародних ЗМІ щодо стану та перспектив європейської та євроатлантичної інтеграції України. 

 З додаткових питань, будь ласка, звертайтеся за телефоном:  +380503855513 (Світлана Заліщук)

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: