Громадська антикорупційна експертиза

26–27 січня 2015 р., м. Дніпропетровськ відбудеться тренінг «Громадська антикорупційна експертиза».

26–27 січня 2015 р., м. Дніпропетровськ вул. Гоголя, 29, ауд. № 104 (у приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України) відбудеться тренінг «Громадська антикорупційна експертиза». Організатор заходу ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» спільно із Transparency International Україна. Тренінг проводиться у межах проекту «Громадська оцінка місцевої антикорупційної програми, ініціювання її удосконалення та запровадження громадської антикорупційної експертизи» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Мета тренінгу:Підвищити спроможність учасників тренінгу з організації та проведення громадської антикорупційної експертизи з урахуванням Національної антикорупційної стратегії на 2014 – 2017 роки та новел антикорупційного законодавства. Підготовити та сформувати групу громадських експертів для аналізу та удосконалення Програми запобігання та протидії корупції у Дніпропетровській області на 2013 – 2015 роки.

Тренер: Олексій Хмара, виконавчий директор TransparencyInternational Україна.

Під час тренінгу буде представлена авторська методика громадської антикорупційної експертизи, яка використовується провідними аналітичними центрами.

До участі у тренінгу запрошуються: представники аналітичних центрів, інститутів громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, члени консультативно-дорадчих органів, утворених при органах влади (громадські ради, громадські експертні ради), депутати місцевих рад (обласної, районних, міських та районних у містах рад), журналісти, студенти ВНЗ з м. Дніпропетровська, які хочуть отримати знання та практичні навички проведення громадської антикорупційної експертизи нормативно-правових актів, а також долучитися до процесу оцінки та удосконалення місцевих програм запобігання та протидії корупції.

Умови участі у тренінгу:якщо Ви зацікавилися пропозицією та бажаєте взяти участь у тренінгу, то для цього необхідно до 17:00 24 січня 2015р. надіслати в електронному вигляді заявку за посиланням.

До участі у тренінгу допускаються лише особи, які отримали від організаторів офіційне підтвердження своєї участі у тренінгу.

Контактна особа:Андреєв Олексій, (066) 77-66-456, dcecrp@i.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: