Громаді Ізмаїла презентують проект до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги

24 вересня о 14:00 у місті Ізмаїл (Одеська область) відбудеться презентація проекту “Всією громадою” до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги

24 вересня о 14:00 у місті Ізмаїл (Одеська область), у прес-центрі редакції газети “Собеседник Измаила” (пр-т Суворова, 40), відбудеться презентація проекту “Всією громадою” до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги “Багато хвороб, багато життів, багато голосів”. Захід організовує Ізмаїльська міська громадська організація “Право на майбутнє” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасниками заходу будуть керівники організації, лікарі, учасники проекту, представники органів влади та місцевого самоврядування, експерти, журналісти.

Контакти: ІМГО “Право на майбутнє”, Світлана Гудь, 099 419 14 92, pravonamay@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: