Громада Ізмаїла об’єднає зусилля для допомоги хворим дітям

24 вересня о 14:00 у місті Ізмаїл (Одеська область) презентовано проект “Усією громадою” до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги

24 вересня о 14:00 у місті Ізмаїл (Одеська область) презентовано проект “Усією громадою” до Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги “Багато хвороб, багато життів, багато голосів”. Проект здійснює Ізмаїльська міська громадська організація “Право на майбутнє” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – розвиток благодійництва та підвищення рівня активності громади заради допомоги хворим дітям.

Підтримку проектові запропонували низка ЗМІ та громадських організацій, волонтери, студентство та небайдужі громадяни. Завдяки цьому хворих дітей забезпечать необхідними препаратами.

Організатор проекту та соціальний психолог Світлана Гудь зауважила: “Реалізація запропонованого проекту дасть змогу залучити благодійні кошти для закупівлі життєво важливих препаратів для паліативно хворих дітей, підвищити рівень активності, довіри та розуміння проблеми громадою міста та владою. Адже кожен може виявити свою небайдужість і подарувати свою увагу”.

ІМГО “Право на майбутнє”
Світлана Гудь
099 419 14 92
pravonamay@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: