Результати додаткового конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах»

Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» оголошує результати додаткового конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах». Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

Європейська програмна ініціатива  Міжнародного фонду «Відродження» оголошує результати додаткового конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».

Мета конкурсу: посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.

У рамках конкурсу було розглянуто 15 проектних пропозицій, які були належним чином оформлені для реєстрації та подані у встановлений конкурсом термін. Розгляд проектних пропозицій було здійснено Експертною радою Європейської програмної ініціативи, яка вирішила підтримати наступні 2 проектні пропозиції:

 №

 Назва проекту

Назва організації,                    керівник проекту

Сума підтримки

«Забезпечення особам з інвалідністю рівних можливостей до працевлаштування в контексті імплементації Угоди про Асоціацію»  

Громадська організація «Правозахисна організація “Права людини”», керівник проекту – Віталій Дроботун 

214 200 грн.

2

«Аналіз практик участі організацій малого та середнього бізнесу у переговорному процесі з органами влади при формуванні політики регулювання соціально-трудової сфери» 

Громадська організація «Центр соціальної безпеки та регіональних ініціатив», керівник проекту – Вячеслав Рой 

263 651 грн.

Ці проекти передбачатимуть  підготовку аналітичних документів політик (policy papers), організацію публічних дискусій зацікавлених сторін щодо виконання міжнародних зобов’язань та розвитку політик у відповідних сферах, діяльність щодо підвищення суспільної обізнаності та адвокації виконання пріоритетів Угоди про асоціацію, Порядку денного асоціації та Східного партнерства.

Зі списком переможців основного конкурсу грантів можна ознайомись тут.

Наступний конкурс в рамках проекту «Громадська синергія» заплановано на осінь 2017 року. Інформація про умови конкурсу та терміни подачі заявок буде поширюватись для через публічні оголошення та списки розсилок Платформ.

Проект «Громадська синергія» виконується Міжнародним фондом «Відродження» і фінансується Європейським Союзом. Проект спрямований на посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ в Україні шляхом розвитку потенціалу та ефективності двох громадських мережевих об’єднань – Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства.

Для додаткових коментарів щодо проектів Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» можна звернутись до її директора Дмитра Шульги, надіславши запит на pr@irf.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: