Гості Євромістечка в Києві дізналися про європейські цінності

У Європейському містечку в Києві представники Мережі центрів європейської інформації України презентували свій досвід роботи з молоддю

11-12 червня в Європейському містечку в Києві представники Мережі центрів європейської інформації України презентували свій досвід роботи з молоддю. Заходи відбулися за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Заходи мали на меті покращити поінформованість гостей містечка про Європу та зміст європейських цінностей.
    
Програма включала презентації, дискусії, виставки, конкурси й вікторини на тему Європи та європейських цінностей.

Представники Мережі з Вінниці, Чернівців, Кіровограда, Кременчука, Чернігова, Луганська та Сум презентували результати тематичних проектів, зокрема малюнки школярів і студентів різних міст України в межах конкурсу “Я поділяю європейські цінності”. Чернівецький центр європейської інформації представив найкращі роботи загальноукраїнського конкурсу “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”, що відображають внесок представників України в розвиток європейської культури та представників інших країн Європи в історію України.

В інтерактивному форматі відбувалася презентація проекту “Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні”, який здійснює БО “Центр освітніх ініціатив” спільно з Мережею центрів європейської інформації. Гості Європейського містечка дізналися про те, як молодь України відстоює одну з провідних європейських цінностей – права людини. Під час неформального спілкування учасники обговорювали, які нові можливості у сфері прав людини відкрилися перед молоддю зі здобуттям Україною незалежності, над чим державі ще слід попрацювати, як набратися досвіду на прикладі героїв проекту, як своїми правами користуватися та їх відстоювати.
    
Усі охочі змогли виразити фарбами на полотні своє бачення свободи, демократії, рівності, верховенства права, поваги до прав людини та людської гідності.

Фотогалерея заходу

Мережа центрів європейської інформації України
Оксана Бондар,
oksana.bondar.v@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: