Горлівські ОСН зберуться на конференцію

30 січня в місті Горлівка (Донецька область) відбудеться конференція органів самоорганізації населення (ОСН) “Ресурсний центр ОСН міста Горлівка” – новий відлік 80-річної історії”

30 січня в місті Горлівка (Донецька область), у Палаці дитячо-юнацької творчості (ауд. 311), відбудеться конференція органів самоорганізації населення (ОСН) “Ресурсний центр ОСН міста Горлівка” – новий відлік 80-річної історії”. Захід організовує Асоціація горлівської громади “Відродження та розвиток” спільно з міською радою в межах проекту “Ресурсний центр органів самоорганізації населення міста Горлівка” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У конференції візьмуть участь представники понад 50 ОСН, керівники ініціативних груп, а також працівники управлінь, служб і районних адміністрацій міськради.

На конференції заплановано розглянути такі питання:
– як залучити мешканців до розвитку міста?
– роль комітетів ОСН у комунікації з міською владою;
– комфорт мешканців: як реалізувати це право?

Голова Асоціації Надія Опалюк розповість про створення Ресурсного центру, плани консультаційно-методичної роботи, графік заходів. Заплановано також визначити основні напрями співпраці з органами місцевого самоврядування.
Зокрема, буде проаналізовано проблеми у створенні та діяльності ОСН, висвітлено нормативно-правові питання поточної діяльності. На основі досвіду Горлівки й інших міст Україні буде вироблено пропозиції щодо розширення участі ОСН у вирішенні пріоритетних проблем мешканців.

Асоціація горлівської громади “Відродження та розвиток”
Надія Опалюк
050 818 55 29

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: