Good Silent Party: у 20-ти бібліотеках пройде всеукраїнська тиха вечірка в навушниках

Усі учасники, незалежно від місцезнаходження, можуть приєднатися до заходу і провести тиху вечірку у своєму бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм. Окрім того, на тихій вечірці будуть розіграші, конкурси.

23 березня з Луганщини транслюватиметься тиха вечірка в навушниках «Good Silent Party», яка об’єднає 20 міст та бібліотек з різних регіонів. Це всеукраїнська акція на підтримку бібліотек і молодіжних ініціатив, які і є організаторами вечірок у своїх містах. Трансляція проходитиме на базі мандрівного онлайн-радіо SKOVORODA. Головний гість вечірки – письменник, рок-виконавець та громадський діяч Сергій Жадан. «Цією акцією ми хочемо показати всім кардинально новий формат роботи бібліотеки – і учасникам вечірки, і бібліотекарям-консерваторам, – каже автор проекту, бібліотекар та активіст зі Старобільська Сергій Летучий. – Допомагатимуть бібліотекам молодіжні організації, а це потужне партнерство».

Ця тиха вечірка не перша. Її ідея виникла ще у 2016 році. Ініціатором стала переміщена до м. Старобільськ Луганська обласна універсальна наукова бібліотека (або Good library), ідейним натхненником – Сергій Летучий. Тоді до акції долучилися 10 бібліотек від сходу до заходу. Тодішня тема вечірки – просування української літератури та книгозбірень. Ідею підтримали Сергій Жадан, гурт Kozak System та видавництво «Самміт-книга». Цьогоріч акція так само ініційована Good library, у приміщенні якої і розгорнеться головна радіолокація від мандрівного радіо SKOVORODA. Співорганізатор Good Silent Party – публічний простір «Оціум 51. Бібліотека на Русанівці». Тема акції – популяризація української культури, зокрема українських книг, авторів, музикантів, видавництв, культурних ініціатив.

Вечірка вже об’єднала 20 бібліотек з різних областей та заручилася підтримкою найпрогресивніших молодіжних організацій України, зокрема Української Академії Лідерства з Києва, Харкова, Львова та Полтави, Молодіжного центру Волині, Першої Львівської Медіатеки, громадської організації Ukrainian Volunteer Service та багатьох інших. Партнерами акції стали Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації, соціально-культурний проект «БезМеж», культурно-освітній проект «Будуємо Україну Разом», Благодійний фонд Сергія Жадана, «Українська академія лідерства, «Бібліотека Майбутнього», Міжнародний фонд «Відродження». Вечірка проходитиме за таким сценарієм: кожен учасник акції, знаходячись у приміщенні бібліотеки, під’єднується до радіоефіру за допомогою смартфону, одягнувши навушники і слухаючи контент на Інтернет-радіо «SKOVORODA». У цей час проходитиме відеотрансляція діджея в YouTube і стрім вечірок, що проводитимуться на інших локаціях та проектуватимуться на екранах у бібліотеках.

Усі учасники, незалежно від місцезнаходження, можуть приєднатися до заходу і провести тиху вечірку у своєму бібліотечному приміщенні за аналогічним сценарієм. Окрім того, на тихій вечірці будуть розіграші, конкурси.

Акція триватиме з 18:00 до 20:00. Всеукраїнська трансляція розпочнеться о 18:30.

Організатори запевняють, що тиха вечірка стане щорічною традицією і щоразу зачіпатиме нові актуальні проблеми, до яких не байдужа Україна.

Контактна особа: автор проекту Сергій Летучий, +38 (050) 838 11 67; flyingsergey77@gmail.com

Тиха вечірка у Facebook

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: