Голови ОСББ навчаться фахово управляти житловою нерухомістю

1-3 і 8-10 листопада з 10:00 до 17:00 у приміщенні Техніко-економічного коледжу ЛНУ “Львівська Політехніка” (вул. Пасічна, 87) відбудеться курс навчання для голів ОСББ

1-3 і 8-10 листопада з 10:00 до 17:00 у приміщенні Техніко-економічного коледжу ЛНУ “Львівська Політехніка” (вул. Пасічна, 87) відбудеться курс навчання для голів ОСББ. Навчання організовує Центр досліджень місцевого самоврядування за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники прослухають курс лекцій програми “Управитель житловою нерухомістю”. Лекторами будуть визнані експерти й фахівці з питань управління нерухомим майном, юридичних, економічно-фінансових, бухгалтерських і технічних аспектів управління житловим будинком, голови успішних асоціацій ОСББ й фахівці Держгірпромнагляду.

Учасників забезпечать необхідними матеріалами – програмами заходу, навчальними посібниками, CD-R із повним курсом навчальної програми.
Наприкінці курсу учасники пройдуть завершальне тестування, за підсумками якого їм буде видано Сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації працівника ЖКГ за тематикою “Управління житловою нерухомістю”.

2013 року Центр досліджень місцевого самоврядування планує запросити учасників навчання на тижневу практику в Польщі, в керівній компанії Краківської асоціації управителів нерухомістю.

Контакти:
Центр досліджень місцевого самоврядування
Ольга Щодра
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: