Голова Європейської ради Шарль Мішель відвідав грантерів фонду, “Лісову поляну”

Інколи для адвокації перед Європейською Радою не потрібно їхати в Брюссель, бо Брюссель приїздить до нас. 19 січня Міжнародний фонд “Відродження” мав приємність приєднатися до зустрічі волонтерів та військових з Шарлем Мішелем, головою Європейської ради.

Під час свого короткого візиту в Київ Шарль відвідав Центр психічного здоров’я та реабілітації “Лісова поляна” МОЗ України, який підтримує наш Фонд спільно з Європейським Союзом.

“Лісова поляна” зібрала неймовірний досвід лікування ментальних травм та підготувала навчання з першої психологічної допомоги для тих, хто в громадах приймає і опікується ветеранами. Пілотне навчання минуло швидко і далі його треба масштабувати на всіх, хто має справу з ветеранами.

«Такі візити як сьогодні – знакові. І для них був пройдений довгий шлях перемовин, перекладів та домовленостей. Я рада, що Європа нарешті бачить наших ветеранів, чує їх потреби, розуміє їх амбіції. Рада, що європейські чиновники не цураються і не бояться бути разом з українськими воїнами, захоплюються їх витримкою та роблять спільні селфі», – каже Ольга Гальченко, менеджерка програми «Громадянська стійкість».

На згадку, Шарль Мішель отримав шеврони вояків, а на прощання пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб Україна отримала танки вже зараз. А ми спільно з ЄС продовжимо підтримувати волонтерські та ветеранські спільноти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: