Голосування за найкращий громадський проект на маршруті Євроавтобуса

Молодіжний євроінтеграційний проект “Євроавтобус-5” проводить конкурс менторських ініціатив – громадських проектів із населених пунктів, через які пролягав маршрут Євроавтобуса

Молодіжний євроінтеграційний проект “Євроавтобус-5” проводить конкурс менторських ініціатив – громадських проектів із населених пунктів, через які пролягав маршрут Євроавтобуса. Подорож Євроавтобуса організували МО “Пласт – Національна Скаутська Організація України” та Харківський осередок ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Кожна громада в населених пунктах маршруту підготувала ідею проекту, допомагати в реалізації якої будуть учасники Євроавтобусу з ЄС та України.

До 3 липня кожен охочий може проголосувати за один із шістьох менторських проектів. Ініціатива, яка здобуде найбільше голосів, отримає 1000 гривень.

Менторська ініціатива від Канева – це облаштування пляжного спортмайданчика європейського типу. Активісти готові зайнятися встановленням простого, але міцного спортобладнання.

Проект від Перещепиного – “Спортивний майданчик у кожне подвір’я!” Головне завдання – відновити два майданчики на стадіонах: дещо підварити, пофарбувати, покосити газон.

Проект від Музиківки – “Яскравий світ!”, що передбачає створення дитячого майданчика з елементами графіті.

Проект від Сєвєродонецька – “Велосипед для друга!” Молодь хоче створити безкоштовний прокатний пункт велосипедів шляхом придбання та збору непотрібних велосипедів у населення міста.

В Авдіївці заплановано проект “Від екологічного просвітництва до громадського екологічного руху”. У межах проекту буде проведено швединг (суть його полягає в тому, щоб у звичайних “домашніх” умовах перезнімати відомі фільми) та розроблено електронний підручник.

Повний опис менторських проектів

Харківський осередок
ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”
info@eurobus.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: