Голів ОСББ і ЖБК запрошують на тренінги з енергозбереження

20 та 27 квітня з 15:00 до 18:00 в Києві відбудуться тренінги з енергозбереження в багатоквартирних будинках

20 та 27 квітня з 15:00 до 18:00 в Києві, у приміщенні Солом’янської райадміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, ауд. 435), відбудуться тренінги з енергозбереження в багатоквартирних будинках. Заходи організовує ГО “Київський центр сприяння розвитку ОСББ” і Громадянська мережа “Опора” в межах проекту “Моя оселя – моя фортеця” за підтримки програми “Посилення впливу громадського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). Тренінги проводитиме Олександр Горлушко.

За даними Міністерства регіонального розвитку та будівництва, будинки так званої масової забудови мають низькі теплозахисні властивості огороджувальних конструкцій, що спричинює втрати близько 40% теплової енергії. Потенціал енергозбереження в житлово-комунальному господарстві (ЖКГ) фахівці оцінюють у 45%, що дає можливість зменшити витрати палива в ЖКГ у 2-2,2 рази.

Контакти: Київський центр сприяння розвитку ОСББ, 063 49 00000

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: