Голів ОСББ і ЖБК поінформували про можливості енергозбереження

У Києві відбувся тренінг із енергозбереження в багатоквартирних будинках для голів ОСББ і ЖБК

20 квітня в Києві відбувся тренінг із енергозбереження в багатоквартирних будинках для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) і житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). Захід організували ГО “Київський центр сприяння розвитку ОСББ” і Громадянська мережа “Опора” в межах проекту “Моя оселя – моя фортеця” за підтримки програми “Посилення впливу громадського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Тренінг провів керівник програм із енергозбереження ГМ “Опора” Олександр Горлушко. Його презентацію можна переглянути тут.

За даними Міністерства регіонального розвитку та будівництва, будинки так званої масової забудови мають низькі теплозахисні властивості огороджувальних конструкцій, що спричинює втрати близько 40% теплової енергії. Потенціал енергозбереження в житлово-комунальному господарстві (ЖКГ) фахівці оцінюють у 45%, що дає можливість зменшити витрати палива в ЖКГ у 2-2,2 рази.

Контакти: Київський центр сприяння розвитку ОСББ, 063 49 00000

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: