Голів луцьких ОСББ навчать працювати з боржниками ЖКГ

30 вересня об 11:30 у Луцьку відбудеться завершальне навчання Школи ефективного управителя “Правові механізми боротьби з боржниками” для керівників ОСББ

30 вересня об 11:30 у Луцьку, у народному домі “Просвіта”, відбудеться завершальне навчання Школи ефективного управителя “Правові механізми боротьби з боржниками” для керівників ОСББ. Захід відбудеться в межах проекту “Ресурсний центр для ОСББ у м. Луцьку”, який здійснює Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Голів ОСББ учитимуть правильно поводитися з неплатниками за житлово-комунальні послуги й організовувати ефективні заходи для ліквідації заборгованості. Захід проводитиме експерт Центру досліджень місцевого самоврядування Нестор Швець.

На захід запрошують усіх охочих.

Навчання у Школі ефективного управителя тривали впродовж трьох місяців. Провідні спеціалісти в різних галузях консультували представників ОСББ, ознайомлювали їх із нормативно-правовою базою та демонстрували практичні схеми й методики ефективного управління будинком. Після закінчення навчання учасники Школи отримають свідоцтва випускників, які документально засвідчать високий рівень підготовки управителів багатоквартирних будинків.

Волинський інститут підтримки та розвитку громадських ініціатив
Петро Лавринюк
(0332) 78 59 66
vipgi@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: