Функціонування дозвільної системи у Волинській області обговорять на семінарі

8 червня о 10:00 у Луцьку відбудеться регіональний практичний семінар “Дозвільна система в бізнесі”

8 червня о 10:00 у Луцькій обласній раді (Київський майдан, 9, 2-й поверх) відбудеться регіональний практичний семінар “Дозвільна система в бізнесі”. Захід проводить Інститут аналізу державної та регіональної політики й головне управління економіки Волинської обладміністрації за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде представлено результати громадського моніторингу проблем і перспектив функціонування дозвільної системи у Волинській області, а також презентовано інформаційний довідник “Регуляторна політика та дозвільна система в бізнесі”.

У заході візьмуть участь заступник голови обладміністрації, представники Держпідприємництва України, дозвільних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, засобів масової інформації.

Представникам ЗМІ слід акредитуватися (Інна Сергійчук, 050 021 82 66, iadrp@ukr.net).

Інститут аналізу державної та регіональної політики
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: