Функції сайту Луцької міськради пропонують розширити

У Луцьку відбулося засідання Громадського експертного клубу на тему “Механізми Е-демократії як інструмент розширення можливостей участі громади у прийнятті рішень”

4 квітня в Луцьку відбулося засідання Громадського експертного клубу на тему “Механізми Е-демократії як інструмент розширення можливостей участі громади у прийнятті рішень”. Захід провела ВОГО “Фонд місцевого розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники обмінялися думками та пропозиціями стосовно використання нових механізмів залучення громадськості міста до прийняття рішень Луцькою міською радою, зокрема з використанням можливостей офіційного веб-сайту.

Експерти запропонували дати можливість громадянам коментувати нормативні акти міськради та додати модуль для внесення пропозицій до проектів рішень. При цьому, як зазначив керівник проекту Борис Карпус, функції коментування та внесення пропозицій потрібно чітко розмежувати. Також, за словами виконавчого директора Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу Михайла Шелепа, необхідно, щоб людина бачила реакцію представника влади на свою пропозицію.

Одним із важливих питань було забезпечення на сайті онлайн-трансляцій сесій міськради та виконавчого комітету, а також засідань депутатських комісій. Його встановлення підтримали і присутні депутати.

Голова Фонду місцевого розвитку Петро Верзун наголосив, що розширення функцій сайту дасть можливість спростити надання адміністративних послуг громадянам, адже частину з них можна буде отримувати онлайн.

ВОГО “Фонд місцевого розвитку”
(0332) 24 64 32
fmr_lutsk@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: