“Freedom House” презентує звіт про права людини й демократію в Україні

14 червня в Києві відбудеться презентація звіту міжнародної організації “Freedom House” “Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні”

14 червня з 10:00 до 12:00 у Києві, у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження” (вул. Артема, 46), відбудеться презентація й обговорення звіту міжнародної правозахисної організації “Freedom House” “Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні”. Звіт підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Мережі Фундацій відкритого суспільства.

У звіті експерти висловили занепокоєння тенденціями у сфері дотримання прав людини та розвитку демократичних цінностей в Україні. Водночас звіт окреслює реальні можливості для позитивних змін.

Представники “Freedom House” прокоментують також останні тенденції у сфері захисту прав людини та демократії в Україні.

За кілька днів після обговорення звіт буде презентовано політичним та експертним колам у Брюсселі.

Готували звіт виконавчий директор “Freedom House” Девід Кремер, виконавчий віце-президент Атлантичної Ради Деймон Вілсон, експерт Атлантичної Ради Роберт Нурик та експерт “Freedom House” Еван Альтерман. Вони поділяться своїм баченням сьогоднішнього стану справ в Україні.

До участі у презентації запрошені представники Адміністрації Президента, уряду, політики, народні депутати України, провідні експерти та правозахисники.

Зі звітом можна ознайомитися тут.

Контакти: Міжнародний фонд “Відродження”, Станіслав Лячинський, (095) 276 89 92, liachinskiy@irf.kiev.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: