“Freedom House” презентує спеціальний звіт про стан демократії в Україні

5 липня в Києві відбудеться презентація спеціального звіту міжнародної правозахисної організації “Freedom House”, присвяченого стану демократії в Україні

5 липня з 9:30 до 11:30 у Києві, у приміщенні Міжнародного фонду “Відродження” (вул. Артема, 46), відбудеться презентація спеціального звіту міжнародної правозахисної організації “Freedom House”, присвяченого стану демократії в Україні.

Нинішній звіт є продовженням минулорічного дослідження “Б’ючи на сполох: на захист демократії в Україні”, підготованого за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Це перша публічна презентація документу. Після обговорення в Києві його буде презентовано міжнародним політичним та експертним колам.

Презентацію проводитимуть автори звіту:
· Девід Креймер, президент “Freedom House”;
· Деймон Вілсон, виконавчий віце-президент Атлантичної Ради;
· Вікторія Сюмар, виконавчий директор Інституту масової інформації;
· Олександр Сушко, науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва;
· Роберт Нурік, експерт Атлантичної Ради.

Під час підготовки звіту експерти провели низку зустрічей з українськими високопосадовцями, включно з Президентом Віктором Януковичем; лідерами опозиції, у тому числі з Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком; незалежними експертами.

На презентацію запрошено відомих політиків, представників виконавчої влади, провідних експертів громадських організацій.

Акредитація ЗМІ триває до 18:00 4 липня.

Контактна особа для акредитації:
Міжнародний фонд “Відродження”
Станіслав Лячинський
095 276 89 92
liachinskiy@irf.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: